Görüntülü sesli sohbet odaları

tarafından
147
Görüntülü sesli sohbet odaları

Sesliadresim.com sitemizin görüntülü olarak hizmet veren seslichat odaları hakkında ayrıntılı bilgi edinmeye hazır mısınız? Kullanıcılarına ücretsiz olarak görüntülü sesli sohbet hizmeti veren sitemiz, kullanıcılarına kucak dolusu fırsat dağıtmaya devam ediyor. Görüntülü sesli chat odaları nasıl kullanılır? Görüntülü sohbet yaparken nelere dikkat etmeliyiz? gibi bilgileri sizlere paylaşmak isteriz.

Görüntülü sesli sohbet odaları
Görüntülü sesli sohbet odaları

Teknolojinin gelişmesiyle bizlere çok büyük bir hizmet olan görüntülü chat servisini kullanırken dikkat etmeliyiz. Seslichat hizmeti veren sitelerin hepsinin içerisinde yer alan odalarda görüntülü sohbet hizmeti yer almaktadır.

Görüntülü sohbet nasıl yapılır?

Görüntülü sohbet edebilmek için öncelikle siteye giriş yapmış olmanız ve seslichat odalarına bağlanmış olmanız gerekmektedir. Sesli chat odasına giriş yaptıktan sonra size uygun odaya giriş yaptığınızda mesaj yazdığınız chat paneli kısmının üzerinde kamera ikonu bulunmaktadır. Kamera ikonunu tıkladığınızda bilgisayarınıza dahil bir görüntü aygıtı mevcutsa veya ek olarak bilgisayara bir webcam bağlıysa direk aktif olacaktır. Panel üzerinde kullanıcıların yer aldığı sol kısımda kendinizi görebilirsiniz. Kendi görüntünüzün üzerine tıkladığınızda açılan ekranda bir yandan kendinizi görürken ekranda siyah olarak bulunan bölümde sizin kameranıza tıklamış ve size bakan kişilerin rumuzları (isimleri) görülmektedir. Kamera açtığınızda profilinize kimler bakıyor görebiliyorsunuz. Bu durum sizin içinde geçerlidir. Siz de herhangi birisinin profiline tıkladığınızda karşı tarafta sizin isminizi görecektir. Bu şekilde rahat bir şekilde görüntülü konuşma hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kameralı sohbet ederken dikkat etmeniz gereken durumlar mevcuttur.

Kameralı chat yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Kameralıchat yaparken kurallara aykırı bir şekilde kamera açmak kesinlikle yasaktır. Kamerada yapılan farklı hareketler, yüz altı göstermek gibi farklı davranışlarda bulunan kullanıcılar uyarı almaksızın kamera engeli almaktadır. Ahlak kurallarına uygun, seviyeli bir şekilde kameranızı açarak sohbet edebilirsiniz. Kullanıcılarımıza ücretsiz olarak hizmet sunduğumuz gibi, kullanıcı memnuniyeti için kişileri rahatsız edici davranışlar sergileyecek, düzeni bozmaya çalışacak kişilere karşı da işleri sıkı tutuyoruz.

Sitemizin seslisohbet odaları içerisinde seslisohbet etmenin yanı sıra görüntülü sohbet de edebilirsiniz. Sizler de seviyeli bir ortamda güzel ve keyifli bir zaman geçirmek için sesliadresim seslisohbet sitemizi tercih edebilirsiniz.

Siz değerli kullanıcılarımızın rahat sohbet edebilmesi için seslisohbet odaları içerisinde yer alan görevli arkadaşlar ters durumlarda, sorun yaşadığınız durumlarda sizlere yardımcı olmaktadır. Bütün herkese keyifli sohbetler dileriz.

Bir önceki yazımız olan Seslisohbet giriş sorunu ve çözümü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.